• 12 Kişilik Yaş Pasta

12 Kişilik Yaş Pasta

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

Pasta Kestaneli 12 Kişilik

Güzel bir doğum günü sürprizi için veya lezzetli bir akşam yemeği sonrasında ailenize veya misafirlerinize ikram edeceğiniz tatlı bir seçenek için yaş pasta en doğru gıda ve yemek malzemeleri tercihlerinden belli oluyor. Lezzetli bir şekilde kestaneli bir tarif ile üretilmiş olan Pasta 12 Kişilik ürünü, özel sosları ve lezzetiyle her zaman tercih edeceğiniz bir tatlı sağlıyor. Pasta ürünlerimiz her zaman taze bir şekilde bulabilirsiniz.

Kadayıfçı Mahmut Usta, Unlu Mamuller ve Tatlılar bölümünde yer alan Pasta 12 Kişilik ürünü, özel bir şekilde hazırlanan tarifi ile birlikte herhangi bir katkı maddesi içermeden tamamen ustaların el yapımı ile ürettiği bir özellik gösteriyor. Hem iç kısmında hem de dış kısmında kestane içeriği bulunan bu ürün, farklı süslemeler ile birlikte 12 kişilik bir aile için veya misafir sunumu için yeterli miktarı sağlıyor.

Her zaman taze bir şekilde tüketim için tercih edebileceğiniz bu ürün, doğum günü sürprizleri için veya kutlamalar için göz alıcı bir güzellik ve lezzet oluşturuyor.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: 12 Kişilik Yaş Pasta, Pasta